پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان آغاز هفته قوه قضاییه را تبریک گفت
بازدید : 179 1 تير 1399 ساعت 10:48 شماره :74031

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان آغاز هفته قوه قضاییه را تبریک گفت
 

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان با صدور پیامی فرا رسیدن هفته قوه قضاییه را تبریک گفت.

متن پیام تبریک به شرج زیراست:

هفته اول تیر ماه یادآور شهادت مظلومانه معمار بزرگ دستگاه قضایی آیت‌الله دکتر شهید بهشتی و 72 تن از یاران ایشان فرصتی برای تکریم تلاش خادمان قوه قضاییه است، بی‌شک قوه قضاییه در سراسر میهن اسلامی، وظیفه‌ای حساس در احقاق حقوق فردی و اجتماعی آحاد مردم و نقشی اساسی در بسط عدالت در جامعه بر عهده دارند.

بی شک قوه قضاییه به عنوان یکی از ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی، نقشی بی بدیل در پاسداری از ارزش ها، کرامت انسانی و آزادی های مشروع شهروندان ایفا نموده است و در راستای اجرای عدالت در بیش از سه دهه گذشته یاران بسیاری را تقدیم انقلاب و تحقق حکومت عادلانه اسلامی نموده است که شهادت مظلومانه آیت الله دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یارانش، گواهی روشن براین مدعاست.

مجموعه منابع طبیعی هرمزگان به عنوان متولی رسمی صیانت و محافظت از اراضی ملی و انفال نیازمند همکاری و تعامل نزدیک این رکن اساسی نظام در راستای حفظ ثروت ملی کشور و برخورد قانونی با متخلفان و معترضان به عرصه های طبیعی است و از این منظر مرهون و ممنون خدمات ارزنده دستگاه قضایی هستیم.

در همین راستان بنده و همکارانم این هفته مبارک و پربرکت را به مجموعه خدوم و متعهد دستگاه قضایی هرمزگان تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
فرم هاي راهنماي ارباب رجوع
طرح انتقاد و یا شکایت
شماره تماس
فکس
پست الکترونیک (ایمیل )
نشانی
توضیحات
  
(حروف و يا اعداد مشاهده شده را وارد نماييد)