پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - پیام تبریک مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان به مناسبت روز قلم
بازدید : 144 14 تير 1399 ساعت 9:12 شماره :74478

پیام تبریک مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان به مناسبت روز قلم
 

 "امید ذاکری" مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان ، همزمان با چهاردهم تیرماه و روز قلم پیام تبریک صادر نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان ؛ امید ذاکری ، ضمن تبریک این روز به اصحاب قلم، گفت: قلم بخش اساسی و مهمی از سامانه‌ی ارتباطات انسان را در طول تاریخ تشکیل داده و تعالی انسان و پیشرفت در همه‌ی تمدن‌ها، مرهون قلم و اهالی قلم بوده و هست.

در پیام امید ذاکری آمده است: 

*بسمه تعالی*

*ن وَ اَلْقَلَمِ وَ مٰا یَسْطُرُونَ*

قلم، حلقه ی اتصال فکری اندیشه ورزان و فرهیختگان در عصرها و مکان های مختلف است و در سایه خلاقیت، مطالعه و اندیشیدن است که جوامع، رشد یافته و متعالی می‌شوند.

صاحبان قلم، بازگوکنندگان اندیشه و علم هستند که می توانند با نگارشی زیبا، دانش را در مسیر تعالی بشر قرار داده و اینگونه جایگاه قلم را پاس دارند و ارزش و عظمت آن را برای جامعه آشکار کنند.

اهالی فکر، اندیشه و قلم همواره نقطه‌ی اتکای جامعه ما برای رشد، تعالی و بالندگی هستند و همراهی و همدلی این فرهیختگان، افتخاری است برای مجموعه پست استان که بعنوان کانال ارتباطی، منتقل کننده نوشته ها و مرسولات مکتوب اهالی قلم بوده و با شعار ارتباط ماندگار توانسته است راهگشای بسیاری از مسائل و مشکلات عرصه‌ی اجتماع باشد.

14 تیرماه به عنوان «روز قلم» فرصتی است برای یادآوری منزلت و حرمت قلم و صاحبان آن، که عمر خود را برای ارتقای دانش این مرز و بوم در طبق اخلاص گذاشته‌اند، به این بهانه یادی می کنیم از اساتید فرهیخته‌ی کشور و استان عزیزمان هرمزگان و جامعه‌ی اهل قلم که وجودشان موجب، توسعه و پیشرفت جنبه های مختلف این مرز و بوم شده است.

 وظیفه خود می‌دانم روز قلم را به همه اهالی قلم، نویسندگان، مترجمان و فعالان این عرصه تبریک بگویم و امیدوارم قلم اندیشمندان همواره در خدمت به خلق و تعالی فرهنگ ایران اسلامی استوار باشد.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
فرم هاي راهنماي ارباب رجوع
طرح انتقاد و یا شکایت
شماره تماس
فکس
پست الکترونیک (ایمیل )
نشانی
توضیحات
  
(حروف و يا اعداد مشاهده شده را وارد نماييد)