پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - عدم نیاز به حضور فیزیکی ارباب رجوع با میز خدمت الکترونیکی
بازدید : 212 30 تير 1399 ساعت 12:13 شماره :75045
مدیرکل منابع طبیعی وآبخیزداری هرمزگان خبرداد:
عدم نیاز به حضور فیزیکی ارباب رجوع با میز خدمت الکترونیکی
 

به گزارش پایگاه خبری منابع طبیعی هرمزگان ، در راستای اجرای دولت الکترونیک و ارائه خدمات به ارباب رجوعان بصورت الکترونیکی ، امید ذاکری مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان، از راه اندازی سامانه های آنلاین متعددی در خصوص اجرای فرایند خدمات این اداره کل خبر داد.

ذاکری گفت: تمامی ارباب رجوعان با ورود به آدرس https://hormozgan.frw.ir/ و مراجعه به بخش دبیرخانه الکترونیکی میتوانند نامه و درخواست های اداری خود را به همراه مستندات، ثبت و کد رهگیری جهت پیگیری های بعدی دریافت کنند.

وی افزود: ارباب رجوعان با مراجعه به سامانه مذکور می توانند بدون نیاز به حضور فیزیکی، مکاتبات خود را ثبت و پیگیری نمایند.

مدیر کل منابع طبیعی و ابخیزداری هرمزگان تاکید کرد: از روز شنبه 28 تیرماه در راستای حفظ سلامت مراجعین محترم و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا و براساس مصوبات ستاد کرونا کلیه خدمات مربوط به پاسخ استعلام های صنایع و معادن و امور اراضی بصورت الکترونیکی و با سرعت بیشتر به انجام می رسد و نیاز به مراجعه حضوری نیست.

وی افزود: مراجعین می توانند از طریق شماره تلفن50/ ۰۷۶۳۳۶۶۵۵۴۹ نامه خود را پیگیری نمایند .

شایان ذکر است، ارباب رجوعان محترم با ورود به پورتال این اداره کل به آدرس https://hormozgan.frw.ir/و بخش میز خدمت، می توانند به فهرست تمامی خدمات الکتورنیکی این اداره کل دسترسی داشته و جهت تماس با کارشناسان این اداره کل در بخش تماس پورتال سوالات و مشکلات خود را با همکاران ما درمیان بگذارند
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
فرم هاي راهنماي ارباب رجوع
طرح انتقاد و یا شکایت
شماره تماس
فکس
پست الکترونیک (ایمیل )
نشانی
توضیحات
  
(حروف و يا اعداد مشاهده شده را وارد نماييد)