پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - پیام تبریک مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان به مناسبت روز خبرنگار
بازدید : 37 18 مرداد 1400 ساعت 11:45 شماره :87746

پیام تبریک مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان به مناسبت روز خبرنگار
 

سیدمحمدنور موسوی در پیامی، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای رسانه؛ هفدهم مردادماه ، روز خبرنگار را به صاحبان اندیشه و قلم به ویژه خبرنگاران متعهد و سختکوش استان هرمزگان تبریک گفت.

متن پیام تبریک مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان به شرح زیر است.

بسم اللّه الرحمن الرحیم

«ن والقلم و ما یسطرون»

هفدهم مردادماه سالروز شهادت اسوه ماندگار عرصه خبر؛ شهید محمود صارمي ،هر سال بهانه ای است تا به جامعه خبری کشورمان خدا قوت و دست مریزاد بگوییم.

اين مناسبت ارزشمند در حقيقت ،روز پاسداشت خبرنگاران آزاده ای است که از هیچ کوشش صادقانه ای به منظور اطلاع‌رسانی مستقل و مسئولانه فروگذار نمی باشند.

در جهان امروز با توجه به پیشرفت های شگرف در عرصه فناوری ارتباطات و تسهیل در روند دسترسی به اطلاعات ، کشف و رونمایی از اهداف پشت پرده کشورهای سلطه گر و آگاهی بخشی در جهت انتشار حقایق و اخبار موثق به ویژه مسائل مرتبط با صیانت از امنیت اجتماعی؛ بسیار حساس و در عین حال ؛ ضرورى و حیاتى است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای رسانه ؛ روز خبرنگار ، روز حق گویی و حق جویی را به طلایه داران عرصه خبر و صاحبان اندیشه و قلم به ویژه خبرنگاران متعهد و سختکوش استان هرمزگان فعالین فضای مجازی و تلاش گران اطلاع رسانی حوزه منابع طبیعی ،تبریک و تهنیت عرض نموده و برای آن مجاهدان بی ادعا ، سلامتی، سعادتمندی و توفیقات مداوم را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم. 

سیدمحمدنورموسوی

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
فرم هاي راهنماي ارباب رجوع
طرح انتقاد و یا شکایت
شماره تماس
فکس
پست الکترونیک (ایمیل )
نشانی
توضیحات
  
(حروف و يا اعداد مشاهده شده را وارد نماييد)